Turniej Koronowo CUP 2015 - 22.02.2015. Na zaproszenie klubu Sportowego Victoria Koronowo drużyna U2 Bytów rocznik 2006 wzięła udział w turnieju halowym rozgrywanym na bardzo nowoczesnym obiekcie sportowym. W turnieju brało udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Najbardziej pasjonujące pojedynki drużyna U2 Bytów rozegrała z oficjalną Szkółką Juventusu z Bydgoszczy spotykając się dwukrotnie.
GRUPA A
Victoria Koronowo - UMKS JP 2 Bydgoszcz 1:0
GLKS Anmar Osielsko - FA Grudziądz 1:0
Victoria Koronowo - Unia Wąbrzeźno 1:1
UMKS JP 2 Bydgoszcz - GLKS Anmar Osielsko 0:2
FA Grudziądz - Unia Wąbrzeźno 0:2
Victoria Koronowo - GLKS Anmar Osielsko 0:1
UMKS JP 2 Bydgoszcz - Unia Wąbrzeźno 0:1
Victoria Koronowo - FA Grudziądz 1:0
Unia Wąbrzeźno - GLKS Anmar Osielsko 0:1
UMKS JP 2 Bydgoszcz - FA Grudziądz 1:1
Tabela:
1. GLKS Anmar Osielsko 12 pkt. 5:0
2. Unia Wąbrzeźno 7 pkt. 4:2
3. Victoria Koronowo 7 pkt. 3:2
4. UMKS JP 2 Bydgoszcz 1 pkt. 1:5
5. FA Grudziądz 1 pkt. 1:5
GRUPA B
Juventuss Bydgoszcz - Unia Janikowo 2:0
Victoria II Koronowo - Feniks Obrowo 0:0
Juventuss Bydgoszcz - ULKS U2 Bytów 2:1 (2xOliwier Pawłowski)
Unia Janikowo - Victoria II Koronowo 2:0
Feniks Obrowo - ULKS U2 Bytów 0:3 (Bartosz Flis, Maciej Góra, Szymon Sobisz)
Juventuss Bydgoszcz - Victoria II Koronowo 3:0
Unia Janikowo - ULKS U2 Bytów 1:2 (2xKacper Wrzesiński)
Juventuss Bydgoszcz - Feniks Obrowo 5:0
ULKS U2 Bytów - Victoria II Koronowo 4:0 (Konrad Dułak, Oliwier Pawłowski, Dominik Stolc, Maciej Góra)
Unia Janikowo - Feniks Obrowo 1:0
Tabela:
1. ULKS U2 Bytów 12 pkt. 11:2
2. Juventuss Bydgoszcz 9 pkt. 11:2
3. Unia Janikowo 6 pkt. 4:4
4. Victoria II Koronowo 1 pkt. 0:9
5. Feniks Obrowo 1 pkt. 0:9
Grupa ZŁOTA (miejsca I-V)
ULKS U2 Bytów - Juventuss Bydgoszcz 1:0 (Bartosz Flis)
Unia Wąbrzeźno - Victoria Koronowo 0:0
GLKS Anmar Osielsko - Juventuss Bydgoszcz 0:1
ULKS U2 Bytów - Victoria Koronowo 3:1 (2xBartosz Flis, Oliwier Pawłowski)
GLKS Anmar Osielsko - Unia Wąbrzeźno 1:1
Juventuss Bydgoszcz - Victoria Koronowo 5:0
Unia Wąbrzeźno - ULKS U2 Bytów 0:3 (Bartosz Flis, Oliwier Pawłowski, Kacper Wrzesiński)
GLKS Anmar Osielsko - Victoria Koronowo 0:0
Unia Wąbrzeźno - Juventuss Bydgoszcz 0:2
GLKS Anmar Osielsko - ULKS U2 Bytów 0:1 (Oliwier Pawłowski)
Grupa SREBRNA (miejsca VI-X)
FA Grudziądz - Victoria II Koronowo 1:0
Unia Janikowo - Feniks Obrowo 3:0
UMKS JP 2 Bydgoszcz - FA Grudziądz 0:0
Victoria II Koronowo - Unia Janikowo 0:3
UMKS JP 2 Bydgoszcz - Feniks Obrowo 0:2
FA Grudziądz - Unia Janikowo 0:2
Victoria II Koronowo - Feniks Obrowo 0:0
UMKS JP 2 Bydgoszcz - Unia Janikowo 1:1
FA Grudziądz - Feniks Obrowo 1:0
UMKS JP 2 Bydgoszcz - Victoria II Koronowo 1:0
Tabela końcowa:
1. ULKS U2 Bytów
2. Juventuss Bydgoszcz
3. Unia Janikowo
4. Unia Wąbrzeźno
5. Victoria Koronowo
6. Unia Janikowo
7. FA Grudziądz
8. UMKS JP 2 Bydgoszcz
9. Feniks Obrowo
10. Victoria II Koronowo
Najlepszy bramkarz: Brzeziński Kamil
Zawodnik turnieju: Oliwier Pawłowski
Najlepszy strzelec: zawodnik Unii Janikowo 10 bramek
Skład U2 Bytów:
Brzeziński Kamil
Stolc Dominik
Cyrson Dawid
Sobisz Szymon
Pituch Bartosz
Dułak Konrad
Flis Bartosz
Ignatowicz Julia
Pawłowski Oliwier
Wrzesiński Kacper
Szyszło Igor
Góra Maciej
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | N |
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
2 |
3 | ||||
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów
email: kontakt@u2bytow.pl