logo

cuk1

dąbie

Junior D2 grupa2 U2 Bytów - Lipniczanka Lipnica 2:0

W przełożonym meczu 16 kolejki Nasza drużyna wygrała u siebie z Lipniczanką Lipnica 2:0. Mecz toczył się w środkowej części boiska. O ile do postawy obrony nie można mieć większych pretensji, to w przednich formacjach gra w ogóle się nie kleiła.

Brakowało składnych akcji, mimo to po jednej z akcji objęliśmy prowadzenie. Ładnym strzałem z lewej nogi po długim słupku uderzył Olek Treder i zrobiło się 1:0 dla nas. Do końca  pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowę trener Kiełpiński dokonał kilku zmian, ale to nie zmieniło obrazu gry. Widać było brak dwóch podstawowych zawodników mianowicie Adama Wolskiego i Kamila Dułaka, którzy z powodu wycieczki szkolnej nie mogli zagrać w tym meczu. Coraz bardziej gorąco robiło się pod naszą bramką, ale czujny był nasz bramkarz Kacper Skoneczny, albo strzały zawodników Lipniczanki mijały światło bramki. Dodatkowo po jednej z naszych akcji i długim zagraniu Szymona Nowakowskiego w sytuacji sam na sam znalazł się Derik Ballerstedt i na raty pokonał bramkarza gości. Druga bramka troszkę uspokoiła trenera i kibiców w postaci rodziców naszych zawodników, którzy oglądali mecz.
Bramki: Olek Treder, Derik Ballerstedt