• 2018/19
  • nabór

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   Logo Przyszłości z Lotosem

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 

 chtreder-logo

 

 logo

 cuk1          

dąbie

U2 Bytów : Gdyńska AP Dąbrowa 1:1 ( WLJ Junior D2 )

Gol w końcówce odebrał zwycięstwo
W 8 kolejce nasz zespól podejmował sąsiada z tabeli Gdyńską AP Dąbrowę. Mimo iż goście przyjechali do nas tylko gołym składem bez żadnego rezerwowego, chcieli wyjechać ze zdobyczą punktową. Od samego początku nasi zawodnicy przycisnęli i osiągnęli przewagę w polu. Raz po raz atakując bramkę gości. Już w 5 minucie na strzał z za pola karnego zdecydował się Olek Treder. Połka po jego strzale wylądowała pod porzeczką gości i zrobiło się 1:0 dla naszej drużyny. Szybko zdobyta bramka uskrzydliła naszych zawodników, którzy dalej atakowali bramkę gości. Goście nastawili się tylko na kontrataki. Po jednym z nich sam na sam z Wojtkiem Chrzanem znalazł się napastnik gości. Nasz bramkarz wyszedł obronną ręką z tej sytuacji. Nasi zawodnicy dalej atakowali, tylko brakowało szczęścia pod bramką rywala. Druga połowa to bardziej odważna gra gości, co sprawiło że nasz zespół grać zaczął z kontry. W tej części nasz zespół stworzył przy najmij trzy sytuacje, które powinny zakończyć się bramką. 
Zimnej krwi zabrakło Kubie Mielewczykowi, a Filip Krycki zamiast strzelać wdał się w drybling i stracił piłkę. Stare powiedzenie mówi, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. To powiedzenie na własnej skórze odczuli nasi zawodnicy. W ostatniej akcji meczu goście wykonywali rzut wolny, po wrzutce w pole karne zawodnik gości strzałem głową umieścił piłkę w naszej bramce. Mecz zakończył się remisem 1:1. 
Skład U2 Bytów: Kacper Skoneczny, Wojciech Chrzan, Aleksander Masternak, Gracjan Mański, Adam Wolski, Kamil Dułak, Filip Krycki, Aleksander Treder, Kacper Treder, Denis Kiedrowski, Kamil Wroński, Jakub Mielewczyk, Tomasz Sawicki, Oskar Werra, Paweł Jaworski, Ksawery Gański.

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31