Na trzecią, a zarazem ostatnią w rundzie jesiennej kolejkę ligową wybraliśmy się 15 października do Tuchomia.

U2 Bytów - Zawisza Borzytuchom 3:0
Drużyna z Borzytuchomia nie przyjechała
U2 Bytów - Start Miastko 6:2

(Szyszło Igor x3, Flis Bartosz, Wrzesiński Kacper, Cyrson Dawid)
Dziwny mecz. Szybko obejmujemy prowadzenie 2:0 i stajemy, co było „wodą na młyn" dla przeciwników, którzy doprowadzają do stanu 2:1 i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron dość szybko podwyższamy prowadzenie, lecz po chwili przeciwnicy po strzale z rzutu wolnego doprowadzają do stanu 3:2. Robi się gorąco, lecz nasi wzięli się do ostrej pracy, rządzili na całym boisku, co dało w efekcie kolejne trzy bramki.

Myśliwiec Tuchomie - Zawisza Borzytuchom 3:0
Start Miastko - Zawisza Borzytuchom 3:0
U2 Bytów - Myśliwiec Tuchomie 2:0
(Flis Bartosz x2)
Mecz walki, niby ciśniemy przeważamy, a nie potrafimy tego udokumentować golem, więc pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron jeszcze większe zaangażowanie naszych w grę, więcej dokładności i szybkości w zagraniach, co w efekcie doprowadza do strzelenia dwóch bramek.

Zakładany plan wygrania wszystkich meczy w rundzie jesiennej został wykonany, lecz nie było o to łatwo, chociaż uzyskane wyniki i tabela mogą sugerować zupełnie coś innego.

Matyka Mateusz

Teraz nastąpi przerwa w meczach ligowych, a przed nami turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". W tym roku gramy w kategorii U-12, więc zagramy razem z rocznikiem 2005, czyli o wyjazd do Warszawy przyjdzie nam stoczyć ciężkie boje. Pierwszy etap to eliminacje gminne, które odbędą się niebawem.
Dużym wyzwaniem sportowym i organizacyjnym będzie również dla nas wyjazd do Wrocławia na eliminacje do Międzynarodowego turnieju „Śląsk CUP", które odbędą się 30 października 2016 roku. http://sport-game.pl/pl/turniej-eliminacyjny-slask-cup-30-10-2016.html