• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   logopronew

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 

 chtreder-logo

 

 logo

 cuk1          

dąbie

Zdobywamy kwalifikację do turnieju Śląsk CUP 2016!!! (rocznik 2006)

30 października 2016 roku we Wrocławiu na obiektach AWF-u, 32 zespoły przystąpiły do turnieju eliminacyjnego, by zdobyć przepustkę do turnieju głównego Śląsk CUP.

kwalifikowały się jedynie 4 zespoły, a nam się ta sztuka udała. BRAWO zespół !!!!


Organizator podzielił zespoły na dwie tury ranną i popołudniową po 16 zespołów każda. Zespoły z każdej tury zostały podzielone na cztery grupy po 4 drużyny, w których grano systemem „każdy z każdym", mecze trwały 15 minut bez przerwy , systemem 6 zawodników plus bramkarz.

My trafiliśmy do grupy B tury porannej, a w niej padły wyniki:
Orzeł Ząbkowice - Pogoń Góra 3:0
U2 Bytów - JDF Riga 2:0
(Wrzesiński Kacper, Szyszło Igor)
Mecz walki, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, dało się odczuć, że graliśmy z bardzo mocnym rywalem, ale dwa razy udało nam się oszukać defensywę przeciwnika.
JDF Riga - Orzeł Ząbkowice 2:1
Pogoń Góra - U2 Bytów 0:4
(Flis Bartosz, Pawłowski Oliwier, Szyszło Igor, Treder Szymon)
Nasza dominacja przez całe spotkanie i tylko brak dokładności uchronił przeciwnika od dotkliwszej porażki. Odnotować trzeba debiutanckie trafienie Szymona Tredra, który po raz pierwszy zagrał w naszych barwach na turnieju.
JDF Riga - Pogoń Góra 4:0
U2 Bytów - Orzeł Ząbkowice 1:0
(Flis Bartosz)
Mecz walki, nam wystarczał remis do wygrania grupy, ale przeciwnik łatwo skóry nie chciał sprzedać, ale po ładnej składnej akcji naszego zespołu wychodzimy na prowadzenie, trenerzy rotują składem, chcąc przećwiczyć kilka wariantów przed kolejną rundą, więc chwilami nam gra się nie kleiła, ale ostatecznie to spotkanie wygrywamy.

Rozegranie dotychczasowych meczy miało za zadanie rozstawić poszczególne drużyny do grup rundy finałowej, jak na razie nikt nie odpadał z turnieju, tylko nastąpiło przetasowanie drużyn do 4 grup, w których grano systemem „każdy z każdym", a do rundy play-off kwalifikował się jedynie pierwsza drużyna z każdej grupy.
Nas drabinka przydzieliła do grupy H, a w niej padły rezultaty:
Play Marker Warszawa - APN Sobótka 7:0
U2 Bytów - Energetyk Siechnice 6:0
(Pawłowski Oliwier x2, Wrzesiński Kacper, Flis Bartosz, Stolc Dominik, Treder Szymon)
Przewaga nasza była widoczna przez cały mecz, przeciwnik prawie nie istniał, z tego co pamiętam oddał tylko dwa strzały na naszą bramkę, tak dobrze zagrali nasi
Energetyk Siechnice - APN Sobótka 7:0
U2 Bytów - Play Marker Warszawa 4:2
(Pawłowski Oliwier, samobójcza, Treder Szymon, Sobisz Szymon)
Co to był za mecz, palce lizać, by myśleć o awansie do play-off musieliśmy go przynajmniej zremisować, a najlepiej wygrać. Rozpoczynamy z animuszem ciśniemy, mamy setki, lecz ich nie wykorzystujemy, a na domiar złego nadziewamy się na dwie kontry i po 5 minutach przegrywamy 0:2. Nasi się ni poddają, dalej cisną, rywal broni się cała drużyną, świetne zawody rozgrywa bramkarz przeciwników, nasze przewagę nie możemy udokumentować strzeleniem gola. Sześć minut przed końcem trenerzy stawiają wszystko na jedną kartę, gramy tylko dwoma, a niekiedy jednym obrońcą i to się opłaciło, bo na pięć minut przed końcem zdobywamy bramkę kontaktową. Nie zmieniamy ustawienia, ciśniemy, przeciwnicy się gubią, w wyniku czego mamy rzut rożny, mocna wrzutka w pole karne, niefortunna interwencja obrońcy i piłka wpada do bramki, jest remis i 3 minuty do końca. Zaraz po wznowieniu przejmujemy piłkę, lecz w okolicy środka boiska jest faulowany nasz zawodnik. Lisek bije rzut wolny, lecz przed bramką Szymek Treder zmienia lot piłki kierując ją w okienko bramki, co to był za gol. Po wznowieniu przeciwnicy rzucają się do odrabiania strat, lecz po odbiorze piłki zagrywamy świetną akcję w trójkącie, którą kończy Sajmnon pięknym zwodem i strzałem na bramkę, chwilę po tym sędzia kończy mecz UUUFFFFFF jeszcze mam dreszcze.
Play Marker Warszawa - Energetyk Siechnice 6:2
U2 Bytów - APN Sobótka 2:0
(Wrzesiński Kacper, Pituch Bartosz)
Był to mecz o pietruszkę, rozegraliśmy go trochę na stojąco, oszczędzaliśmy siły przed czekającym na nas meczem play-off o kwalifikacje do turnieju głównego.

Mecz dający kwalifikację do turnieju głównego.
U2 Bytów - Łużyce Lubań 2:0
(Flis Bartosz, Treder Szymon)
Początkowo mecz toczył się głównie w środkowej części boiska, rywale grali twardo przekraczając niekiedy przepisy, po jednym z takich fauli z gry został wyłączony Kondziu. My gramy dalej swoje. W 8 minucie mamy rzut wolny pośredni, Oli sprytnie rozegrał do Liska ten huknął i mamy prowadzenie. Przeciwnicy rzucają się do odrabiania strat, lecz na straży stoi nasza obrona i Kamil. Odgryzamy się przeciwnikom, po jednej z naszej akcji debiutujący Szymek Treder głową podwyższa prowadzenie na 2:0. Do końca kontrolujemy grę i po końcowym gwizdku sędziego wybucha szalona radość w naszej ekipie ze zdobycia kwalifikacji do turnieju głównego.

W dniu dzisiejszym kwalifikację oprócz naszej ekipy zdobyły zespoły FC Wrocław Academy, Fortuna Głogówek, Dwójka Gubin. Turniej główny odbędzie się 18 grudnia pod „balonem" we Wrocławiu, a oprócz kwalifikantów wystąpią w nim min. Śląsk Wrocław, Sparta Praga, FC Brighton Albion, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin, Cracovia Kraków, FC Hradec Kralove, Sparta Zabrze, Parasol Wrocław, Jagielonia Białystok, Olympic Wrocław

Ten daleki wyjazd mógł być zrealizowany dzięki pomocy Pana Wojciecha Cyrzan właściciela firmy „Usługi Remontowo-Budowlane", który od dłuższego czasu wspiera finansowo naszą ekipę, za co bardzo dziękujemy. Zawodnicy i trenerzy dziękują również rodzicom, że zgodzili się na tak daleki wyjazd swych pociech, ale patrząc na ich uśmiechnięte twarze po zakończeniu turnieju, było warto.
Dzięki również za miłe przywitanie naszej drużyny po powrocie do Bytowa

Skład U2 Bytów:
Brzeziński Kamil
Stolc Dominik
Sobisz Szymon
Pituch Bartosz
Dułak Konrad
Flis Bartosz
Ignatowicz Julia
Pawłowski Oliwier
Wrzesński Kacper
Szyszło Igor
Matyka Mateusz
Dybalski Emil
Treder Szymon

Foto 1

 

Foto2

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
sierpień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Logowanie

Galeria

Kontakt

Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów

email: kontakt@u2bytow.pl