• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   logopronew

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 

 chtreder-logo

 

 logo

 cuk1          

dąbie

I Liga Wojewódzka U2 Bytów 2004 - Chojniczanka Chojnice 1:2

W XII kolejce nasza drużyna spotkała się z Chojniczanką Chojnice. Po wynikach ostatniej kolejki trenerzy mieli obawy przed meczem. Chojniczanka pokonała niepokonany Jaguar Gdańsk, a nasza drużyna uległa wyraźnie Lechii Gdańsk.

Obawy trenerów nie potwierdziły się, bo nasza drużyna nie przestraszyła się rywala grając jak równy z równym. Pierwsza połowa to gra przede wszystkim w środkowej części boiska, gdzie więcej z gry mieli nasi zawodnicy stwarzając więcej sytuacji. Dodać trzeba , że zmarznięte boisko nie pomagało obu drużynom. Dogodną sytuację do zdobycia bramki miała nasza drużyna. Po wrzutce z rzutu wolnego Szymona Nowakowskiego z piłką minęli się Kuba Mielewczyk i Kacper Treder. Na drugą połowę goście wyszli bardziej zmotywowani i od samego początku przycisnęli naszą drużynę. Próbowali strzałami z dystansu pokonać naszego bramkarza. Po jednym z takich strzałów Wojtek Chrzan z trudem wybił piłkę nad poprzeczkę. Nasz zespół odgryzał się kontrami. Po jednej z nich sam na sam z bramkarzem wyszedł Kuba Mielewczyk, jednak strzelił nie celnie. Chwilę później jednak się zrehabilitował. Po długim podaniu od Olka Masternaka uprzedził wychodzącego bramkarza i zrobiło się 1:0 dla naszego zespołu. Po bramce goście ruszyli do odrabiania strat, ale to nasz zespół bliski był podwyższenia rezultatu. Kuba Mielewczyk nie zorientował się, że bramkarz minął się z piłką i obrońca zdążył wybić piłkę. Chwilę później goście wyrównali po rzucie rożnym i strzale głową. Następnie nasz zespół mógł pokusić się o drugą bramkę, lecz przy strzale poślizgnął się Kacper Treder i bramkarz nie miał problemów ze złapaniem piłki. Co nie udało się naszym zawodnikom udało się gościom. Po jednej z akcji zawodnik gości minął naszych obrońców i umieścił piłkę w bramce dając  zwycięstwo gościom. Z przebiegu meczu nasz zespół zasłużył na choćby jeden punkt, ale szczęście sprzyjało gościom i oni wywieźli trzy punkty z naszego ternu.


Skład  U2 Bytów: Wojciech Chrzan, Aleksander Masternak, Gracjan Mański, Adam Wolski, Filip Krycki, Aleksander Treder, Kacper Treder, Kamil Wroński, Jakub Mielewczyk, Oskar Werra, Nowakowski Szymon, Tomasz Sawicki, Kacper Skoneczny, Ksawery Gański, Denis Kiedrowski

 

DSC 0351

 

DSC 0287

 

DSC 0303

 

DSC 0340

 

DSC 0275

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
sierpień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Logowanie

Galeria

Kontakt

Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów

email: kontakt@u2bytow.pl