• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   Logo Przyszłości z Lotosem

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 

 chtreder-logo

 

 logo

 cuk1          

dąbie

Rocznik 2006 I miejsce w turnieju EKSTRA TALENT w Gdańsku

13 września 2017 roku udaliśmy się do Gdańska na organizowany przez Lechię Gdańsk turniej EKSTRA TALENT. Był to jeden z szesnastu turniejów, które odbędą się w całej Polsce w ramach projektu Ekstraklasy S.A. oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, w którym oprócz meczy turniejowych, każdy zawodnik bierze udział w testach sprawnościowych, a gospodarzami poszczególnych turniejów są drużyny grające w naszej Polskiej Ekstraklasie.

W Gdańsku wystąpiły trzy drużyny Lechii, trzy drużyny Jaguara Gdańsk, dwie drużyny Beniaminka 03 Starogard Gdański, dwie drużyny GTS Pruszcz Gdański, AS Pomorze, Cartusia Kartuzy, Radunia Stężyca, Sparta Gdańsk, GKS Kowale oraz oczywiście U2 Bytów J

          Graliśmy systemem 6 w polu plus bramkarz , mecze trwały 15 minut bez zmiany stron, a drużyny zostały podzielone na cztery grupy.

Grając w grupie A, zanotowaliśmy wyniki:

U2 Bytów                        - Jaguar Północ                        1:3 

(Szyszło Igor)

Stojąc nikt jeszcze meczu nie wygrał, tracimy bramkę już w 20 sekundzie, terapia wstrząsowa zadziała, budzimy się. Po paru minutach w efektowny sposób po akcji zespołowej doprowadzamy do wyrównania, mamy jeszcze dwie setki...., lecz ich nie strzelamy, za to przeciwnicy punktują nasze dwa błędy i przegrywamy to spotkanie.  

GKS Kowale                        - U2 Bytów                        0:4

(Stolc Dominik  x2, Treder Szymon, Flis Bartosz)

Myśląc o awansie musieliśmy wygrać to spotkanie, nasi chyba lubią presję.

U2 Bytów                        - Beniaminek 03 I Starogard Gdański                        4:0

(Stolc Dominik, Pawłowski Oliwier, Treder Szymon, Szyszło Igor)

Ostateczny wynik, był najmniejszym wymiarem kary dla drużyny przeciwnej.

Do fazy ćwierćfinałowej awansowaliśmy z drugiego miejsca, gdzie czekała na nas Cartusia Kartuzy. Zanim doszło do tego spotkania nasza drużyna przeszła testy sprawnościowe w zwisie na drążku, biegu wahadłowym 10x5m oraz w tzw. „beep teście”. Wyniki osiągnięte przez całą drużynę były znakomite Domino z czasem 62 sekundy został mistrzem Gdańska w zwisie i jak na razie jest to najlepszy wynik w Polsce (jak na razie odbyły się jeszcze turnieje w Warszawie i Płocku). Oli w „beep teście” zrobił 98 dystansów (około 2km, jeden dystans 20m) co na razie daje mu drugi wynik w Polsce, warto podkreślić, że nasza drużyna wytrzymała w komplecie 56 dystansów.  Brawo!!!!!. Jeżeli chodzi o bieg wahadłowy to wszyscy nasi zawodnicy mieli czas poniżej 19,5 sek., a najszybszy z naszej ekipy był Domin z czasem 17,71sek.

Ćwierćfinał:

Cartusia Kartuzy                        - U2 Bytów                        1:1, karne 2:3

(Treder Szymon)

Mecz toczył się głównie w środku pola, my jako pierwsi strzelamy bramkę, mamy możliwości na podwyższenie lecz...... to przeciwnik doprowadza do wyrównania, takim wynikiem kończy się to spotkanie. Sędzia zarządza karne Lisek, Oli i Barti  wykorzystują swoje jedenastki, przeciwnicy w trzeciej kolejce trafiają w słupek i z awansu do półfinału cieszymy się MY.

Półfinał:

Jaguar Południe                        - U2 Bytów                        1:1, karne 2:3

(Treder Szymon)

W półfinale przeżywamy małe „deja vu”, trafiamy pierwsi, mamy okazje, lecz Jaguar w końcówce spotkania wyrównuje z rzutu wolnego. Mamy karne Lisek, Oli i Barti trafiają, a w trzeciej kolejce Kamil broni karnego Jaguara, MAMY FINAŁ!!!!!!

FINAŁ

U2 Bytów                        - Lechia Gdańsk                        3:0

(Treder Szymon, Flis Bartosz, Stolc Dominik)

Nie było to łatwe zwycięstwo, choć wynik na to wskazuje. Od początku z animuszem ruszyła Lechia, lecz na posterunku stali nasi defensorzy i Kamil, z biegiem czasu napór nieco ustał, a nasi zaczęli konstruować coraz to groźniejsze akcje, po jednej z nich na pozycje sam na sam wychodzi Tredziu i po „objechaniu”  bramkarza pakuje piłkę do pustej bramki. To podrażniło przeciwnika, lecz po rzucie rożnym dla Lechii my wyprowadzamy zabójczą kontrę, którą znakomicie wykańcza Lisek mamy 2:0. Taka sytuacja podcięła skrzydła przeciwnikom, których w końcówce dobił jeszcze Domin. Był to nasz najlepszy mecz w dniu dzisiejszym, nikt się nie oszczędzał, harowali nasi na całej szerokości i długości boiska, zmiennicy dawali świetne zmiany. PUCHAR z GDAŃSKA JEDZIE DO BYTOWA !!!!!!!!!!!!

Dzisiejszy wyjazd  naszej ekipy opłacił Pan Wojciech Cyrzan właściciel firmy „Usługi Remontowo-Budowlane”. Wojtku po raz kolejny dziękujemy bardzo, czuj się jednym z  budowniczych dzisiejszego sukcesu.

TABELA KOŃCOWA:

  1. U2 Bytów

  2. Lechia Gdańsk

  3. Jaguar Północ

  4. Jaguar Południe

  5-16  Jaguar II Gdańsk, Lechia II Gdańsk, Lechia III Gdańsk, Beniaminek I 03 Starogard Gdański, Beniaminek II 03 Starogard Gd., GTS I Pruszcz Gdański, GTS II Pruszcz Gdański, AS Pomorze, Cartusia Kartuzy, Radunia Stężyca, Sparta Gdańsk, GKS Kowale.

 

Skład U2 Bytów:

Brzeziński Kamil

Stolc Dominik

Sobisz Szymon

Pituch Bartosz

Dułak Konrad

Flis Bartosz

Dybalski Emil

Ignatowicz Julia

Pawłowski Oliwier

Wrzesński Kacper

Szyszło Igor

Treder Szymon

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
listopad 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30