• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   logopronew

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 

 chtreder-logo

 

pobrane

 

 logo

 cuk1          

dąbie

Tuchomie szczęśliwe dla rocznika 2010

2010 givova
Dnia 9 lutego 2018 roku drużyna ULKS U2 Bytów z rocznika 2010 zwyciężyła w turnieju GIVOVA WINTER CUP 2018 w Tuchomiu.  Podopieczni trenera Wojciecha Gostomskiego wygrali 4 mecze i 1 zremisowali.  W turnieju udział wzięło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Każdy mecz trwał 2 razy 8 minut ze zmianą połów.

Młodzi zawodnicy rozpoczęli zmagania w grupie B mając za przeciwników drużyny BKTECH Myśliwiec Tuchomie Niebiescy, AP Energa Gryf Słupsk , oraz Spartę Sycewice. Mecze z dwiema pierwszymi drużynami zakończyły się wysokim zwycięstwem naszej drużyny. Mecz z drużyną z Sycewic był bardzo wyrównany i mimo prowadzenia do przerwy 2:0, w drugiej połowie młodzi Bytowiacy opadli z sił, stracili dwie bramki po szybkich kontrach i mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Wyniki meczów grupowych:

ULKS U2 Bytów – BKTECH Myśliwiec Tuchomie Niebiescy 9:0 ( bramki: 5 x Łukasz Malek, 3 x Piotr Grotkowski, Hubert Szulc )

ULKS U2 Bytów – AP Energa Gryf Słupsk 12:0 ( 5 x P.Grotkowski, 3 x Ł. Malek, 2 x Borys Baranowski, H. Szulc, Leon Cybula – karny.

ULKS U2 Bytów – Sparta Sycewice 2:2 ( 2x Ł. Malek)

Po fazie grupowej dwa najlepsze zespoły z każdej grupy grały w połfinałach, a pozostałe drużyny o miejsca 5-8. Awansując z pierwszego miejsca w grupie zawodnicy U2 Bytów w półfinale turnieju spotkali się z drużyną BKTECH Myśliwiec Tuchomie Czerwoni. Po jednostronnym pojedynku nasza drużyna wygrała 4:0, po dwie bramki zdobyli Ł. Malek i P. Grotkowski.

W finale przeciwnikiem ULKS U2 Bytów została drużyna KP Starogard Gdański, która w półfinale pokonała Spartę Sycewice 4:2, mimo, że przegrywała 0:2. Mecz przebiegał pod dyktando młodych Bytowiaków, którzy pokonali silnego rywala 4:0. Bohaterem finałowej potyczki został Ł. Malek, który zdobył wszystkie cztery bramki.

Był to nasz drugi turniej rozgrywany w Tuchomiu i po raz kolejny udało się go wygrać. Wszyscy zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, a na wyróżnienie zasługują P. Grotkowski i Ł. Malek, którzy w każdym meczu pokazywali, że drzemie w nich duży potencjał i prowadzili grę naszego zespołu. Piotr został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, a Łukasz zdobył aż 16 bramek i zabrakło mu tylko jednej, żeby dorównać zawodnikowi z Sycewic i zostać królem strzelców zawodów.

Skład drużyny: Leon Cybula ( 1 bramka), Piotr Grotkowski (10); Łukasz Malek (16), Hubert Szulc (2), Bartosz Zblewski, Borys Baranowski (2 ), Franciszek Petryszyn i Radosław Majer.

Klasyfikacja Końcowa:
1.       ULKS U2 Bytów
2.       KP Starogard Gdański
3.       Sparta Sycewice
4.       BKTECH Myśliwiec Tuchomie Czerwoni
5.       GAP Bruskowo Wielkie
6.       Kaszubia Studzienice
7.       BKTECH Myśliwiec Tuchomie Niebiescy
8.       AP Energa Gryf Słupsk

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
grudzień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Logowanie

Galeria

Kontakt

Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów

email: kontakt@u2bytow.pl