• Slajd6

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   logopronew

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 ekocolor

 chtreder-logo

 

pobrane

 

 logo

 cuk1          

dąbie

Podsumowanie sezonu 2017/18 oraz plany na następny sezon.

  logo   W sezonie 2017/18 w zajęciach sportowych organizowanych przez ULKS U-2 Bytów brało udział ponad 150 dzieci w 6 grupach treningowych.

Nasze działania były wspierane przez:

- APLG  wramach programu ”Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM”; pomoc rzeczowa, finansowa, metodyczno-dydaktyczna oraz monitorowanie rozwoju trenujących dzieci,

-  Gmina Bytów w ramach zadania publicznego ”Piłkarska przyszłość z Lotosem-Bytów”; pomoc finansowa,

Powiat Bytowski  wramach zadania publicznego ”Piłkarska przyszłość z Lotosem-Bytów”; pomoc finansowa,

-   lokalnych sponsorów; pomoc materialna,

oraz statutowych składek członków naszego Stowarzyszenia.

Podsumowanie sezonu 2017/18 oraz plany na nadchodzący sezon naszych grup treningowych.

 Grupa treningowa rocznik 2004/5

W mijającym sezonie drużyna tego rocznika brała udział w rozgrywkach Wojewódzkiej Pomorskiej I Ligi Junior C2, zajmując ostatecznie 14 pozycję, co niestety wiąże się ze spadkiem do Słupskiej Klasy Okręgowej. Trenująca w tej grupie Oliwia Werra otrzymywała regularnie powołania na mecze do Kobiecej Kadry Pomorza U-16, a jej udane występy przełożyły się na powołanie do reprezentacji Pomorza na Ogólnopolska Olimpiadę Młodzieży.

W okresie zimowym rocznik 2004/5 zaliczył udane występy w halowych turniejach LOTOS GRIFFIN CUP czy Kaszub CUP.

W sezonie 2018/19 zawodnicy tej grupy treningowej zagrają w Słupskiej Klasie Okręgowej Junior C1.

 Grupa treningowa rocznik 2006/7

W mijającym sezonie drużyna tego rocznika brała udział w rozgrywkach Słupskiej Klasy Okręgowej Junior D2, a wygrywając wszystkie swoje mecze zdobyła awans do Pomorskiej Ligi Wojewódzkiej. Oprócz rozgrywek ligowych zaliczyli świetne występy na turniejach w Lidzbarku Warmińskim (2 miejsce) czy Olsztynie (5 miejsce). Dużym sukcesem zakończył się udział w turnieju Ekstra Talent organizowanym przez Lechię Gdańsk i Ekstraklasę S.A., w którym zajęli bezapelacyjnie pierwsze miejsce. Potwierdzeniem udanego sezonu „na trawie” było zdobycie Mistrzostwa Województwa w turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-12, na finale Ogólnopolskim tego turnieju w Warszawie dopadła ich „mała zadyszka”, jednakże 14 miejsce w Polsce trzeba uznać za bardzo dobry wynik.

Trenująca w tej grupie Julia Ignatowicz otrzymywała regularnie powołania na mecze do Kobiecej Kadry Pomorza U-13, a w rundzie wiosennej została wypożyczona do APLG, gdzie rozgrywała regularnie mecze w tamtejszej drużynie kobiecej w kategorii U-13.

W okresie zimowym rocznik 2006/7 zaliczył bardzo dobre występy w halowych turniejach Drutex-Bytovia CUP (1 miejsce), Gryfcio CUP (2 miejsce), Koronowo CUP (1 miejsce czwarty raz z rzędu), Jedynka CUP (1 miejsce).

Rodzice tego rocznika wraz z firmą ŁĄCCY Kołczygłowy zorganizowali w maju duży turniej ŁĄCCY CUP 2018, w którym gospodarze zajęli trzecie miejsce.

W sezonie 2018/19 zawodnicy tej grupy treningowej zagrają w Pomorskiej I lidze Wojewódzkiej Junior D1.

 Grupa treningowa rocznik 2008

W mijającym sezonie drużyna tego rocznika brała udział w rozgrywkach Słupskiej Klasy Okręgowej Junior E1, grając z przeciwnikami o rok starszymi w rundzie jesiennej w swoich 12 pojedynkach zaliczyli 11 zwycięstw i jeden remis zajmując bezapelacyjnie pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek. W rundzie wiosennej grając w grupie „mistrzowskiej” zaliczyli taki sam bilans, w dwunastu meczach zdobyli 34 punkty wygrywając rozgrywki Słupskiej Klasy Okręgowej Junior E1.

Poza występami ligowymi dużo sparingów i występów turniejowych, w którym prawie zawsze było podium, ponadto zostali Mistrzem Powiatu Bytowskiego w turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-10, zaś w Finale Wojewódzkim zajęli dobre trzecie miejsce.

W okresie zimowym bardzo dobre występy w halowych turniejach m.in. SOMONINO CUP CUP (1 miejsce), KALISKA CUP (3 miejsce), GEDANIA CUP (3 miejsce).

W sezonie 2018/19 zawodnicy tej grupy treningowej zostaną poddani pewnej próbie, a mianowicie część grupy zagra ze starszymi o rok przeciwnikami w Słupskiej Klasie Okręgowej Junior D2, natomiast druga część zagra w swojej kategorii wiekowej w rozgrywkach Słupskiej Klasy Okręgowej Junior E1.

 Grupa treningowa rocznik 2009

W minionym sezonie drużyna tego rocznika zadebiutowała w rozgrywkach pod egidą PZPN, brała udział w rozgrywkach Słupskiej Klasy Okręgowej Junior F1, w rundzie jesiennej zajmując drugie miejsce w swojej grupie. W rundzie wiosennej grając w grupie „mistrzowskiej” zajęli dobre trzecie.

Oprócz dobrej gry w lidze zanotowali kilka super występów turniejowych, wygrali halowy Turniej Niepodległość w Słupsku, zajęli drugie miejsce w halowym turnieju w Szczecinku.

W sezonie 2018/19 zawodnicy tej grupy treningowej zagrają w rozgrywkach Słupskiej Klasy Okręgowej Junior E2.

 Grupa treningowa rocznik 2010

W minionym sezonie drużyna tego rocznika nie rozgrywała meczów ligowych, tylko brała udział w turniejach zarówno halowych, jak i „na trawie”, osiągając świetne wyniki takie jak wygrana w Chocimierz CUP, podium w Sonominie, Gdyni, Pelplinie. Zanotowali dobre występy w turniejach w Gdańsku, Starogardzie Gdańskim, Przechlewie oraz w GIVOVA CUP zarówno w zimowej jak i letniej edycji, ponadto zostali Mistrzem Powiatu Bytowskiego w turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-8.

Rocznik ten zorganizował przy pomocy firm BM Horse i Bagramet halowy turniej i. Czesława Baranowskiego, w którym zajął bardzo dobre drugie miejsce.

W sezonie 2018/19 zawodnicy tej grupy treningowej zadebiutują w rozgrywkach pod egidą PZPN, bo zagrają w Słupskiej Klasy Okręgowej Junior F1.

 Grupa treningowa rocznik 2011

Była to nasza najmłodsza grupa treningowa, tzw. "grupa naborowa”. Przez ostatni rok dzieci z roczników 2011-2013 stawiały swe pierwsze kroki w swojej piłkarskiej karierze pod okiem profesjonalnego trenera. Głównie poprzez zabawę doskonalili swe umiejętności ruchowe i koordynacyjne. Rozegrali kilka sparingów, wzięli udział w Finale Powiatowym turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-8.

W sezonie 2018/19 rozpoczną przygotowania do przyszłorocznych rozgrywek ligowych Junior F1

Wszystkie grupy treningowe wznawiają swe zajęcia 1 sierpnia 2018 roku, harmonogram pojawi się w połowie lipca na naszej stronie www.u2bytow.pl.

Korzystając z okazji, już teraz informujemy, że od 1 września otwieramy nową grupę naborową dla rocznika 2012 i młodsi; szczegóły wkrótce.

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
październik 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Logowanie

Galeria

Kontakt

Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów

email: kontakt@u2bytow.pl