• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   Logo Przyszłości z Lotosem

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 

 chtreder-logo

 

 logo

 cuk1          

dąbie

Wyniki naszych drużyn w rozgrywkach ligowych - czerwiec 2019

2010czer

 

W czerwcu nasze drużyny zakonczyły zmagania ligowe. W ich pojedynkach padły następujące rezultaty:

Rocznik 2004/5 - Słupska Klasa Okręgowa Junior C1

Kolejka nr 19 i 20
PAUZA

Kolejka nr 21
U2 Bytów - Bieliński Czarna Dąbrówka 5:2 (1:1)

Kolejka nr 22
Piast Agrochem Człuchów - U2 Bytów 1:5 (0:3)

Pierwsze miejsce na koniec rozgrywek!!!

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,27243.h…

Rocznik 2006/7 - I Liga Wojewódzka Junior D1 (na zadjęciu)

Kolejka nr 25
Pauza

Kolejka nr 26 (rozegrana wcześniej)
GTS Pruszcz Gdański - U2 Bytów 0:1 (0:1)

Kolejka nr 27
U2 Bytów - Arka Gdynia SI 4:1 (2:0)

Kolejka nr 28
Beniaminek 03 Starogard Gdański - U2 Bytów 0:2 (0:1)

Kolejka nr 29
U2 Bytów - Stolem Gniewino 0:1 (0:1)

Kolejka nr 30
Lechia Gdańsk - U2 Bytów 2:0 (0:0)

Ostatecznie zajmujemy piąte miejsce w województwie !!!!

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,27248.h…

Rocznik 2008 - Słupska Klasa Okręgowa Junior D2 grupa II
Klasa rozgrywkowa dla rocznik 2007, my gramy rocznikiem 2008 

Kolejka nr 21
U2 Bytów - Lider Rychnowy 6:2 (3:0)

Kolejka nr 22
Sparta Konarzyny - U2 Bytów 1:6 (1:4)

Bezapelacyjnie pierwsze miejsce na koniec rozgrywek i awans do Ligi Wojewódzkiej!!!

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,26761.html

Rocznik 2009- Słupska Klasa Okręgowa Junior E2 grupa 12
Nominalna klasa rozgrywkowa dla tego rocznika

Turniej nr 3, gospodarz Kaszubia Studzienice

U2 Bytów - Myśliwiec Tuchomie 2:0
U2 Bytów - Kaszubia Studzienice 2:1
U2 Bytów - AP JFA Przechlewo 0:1
U2 Bytów - MKS Debrzno 2:0

Zaległy turniej nr 1, gospodarz MKS Debrzno

U2 Bytów - Myśliwiec Tuchomie 2:1
U2 Bytów - Kaszubia Studzienice 1:0
U2 Bytów - AP JFA Przechlewo 1:2
U2 Bytów - MKS Debrzno 1:3

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,29455.html

Rocznik 2010- Słupska Klasa Okręgowa Junior F1 grupa 12 (na zadjęciu)
Turniej nr 3, gospodarz Bieliński Czarna Dąbrówka

U2 Bytów - Kaszubia Studzienice 3:0
U2 Bytów - AP JFA Przechlewo 3:1
U2 Bytów - Bieliński Czarna Dąbrówka 2:0

 Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,29461.html

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Logowanie

Galeria

Kontakt

Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów

email: kontakt@u2bytow.pl