• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   Logo Przyszłości z Lotosem

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 

 chtreder-logo

 

 logo

 cuk1          

dąbie

Wyniki naszych drużyn w rozgrywkach ligowych - październik 2019

Poniżej rezultaty uzyskane przez nasze drużyny w miesiącu październiku.

 

Rocznik 2003/5 - Słupska Klasa Okręgowa Junior Młodszy B1

kolejka nr 7

Chrobry Charbrowo – U2 Bytów  3:7 (1:3)

kolejka nr 8

U2 Bytów – Wybrzeże Objazda 7:3 (3:1)

kolejka nr 9

Start Miastko – U2 Bytów  6:3 (0:1)

Kolejka nr 10

U2 Bytów – Kolejarz Chojnice 4:1 (2:0)

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32263.html

 

Rocznik 2006/7 - Pomorska I Liga Wojewódzka Junior C2

kolejka nr 9

U2 Bytów – Pomezania Malbork 0:2 (0:1)

kolejka nr 10

FC Gowidlino – U2 Bytów 4:2 (2:1)

kolejka nr 11

U2 Bytów – Olimpijczyk Kwakowo 0:12 (0:8)

kolejka nr 12

MKS Debrzno – U2 Bytów 11:4 (5:2)

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32296.html

 

Rocznik 2008 - Pomorska I Liga Wojewódzka Junior D1 (klasa rozgrywkowa nominalnie dla rocznika 2007)

kolejka nr 8

U2 Bytów – Jaguar Gdańsk  0:0

kolejka nr 9

Czarni Pruszcz Gdański – U2 Bytów  1:2 (0:1)

kolejka nr 10

U2 Bytów – MKS Gryf Tczew  1:1 (1:1)

kolejka nr 11

DSPN Kwidzyn – U2 Bytów 0:0

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32304.html

 

Rocznik 2009 - Słupska Klasa Okręgowa Junior E1 grupa 8 (fotorelacja)

Turniej nr 3 – gospodarz U2 Bytów

U2 Bytów – Start Miastko 2:1 (Żebrowski, Marciniak)

U2 Bytów – Bytovia Bytów 3:1 (Żebrowski x2, samobójcza)

U2 Bytów – Kaszubia Studzienice 0:0

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32867.html

 

Rocznik 2010 - Słupska Klasa Okręgowa Junior E2 grupa 3

Turniej nr 3 – gospodarz Start Miastko

U2 Bytów – Start Miastko 1:0

U2 Bytów – Kaszubia Studzienice 4:0

U2 Bytów – Dolina-Speranda Gałąźnia Wielka 5:0

U2 Bytów – GTS Czarna Dąbrówka  4:0

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32877.html

 

Rocznik 2011 - Słupska Klasa Okręgowa Junior F1 grupa 5

Turniej nr 3 – gospodarz Bytovia Bytów

U2 Bytów – AP JFA Przechlewo  0:2

U2 Bytów – Bytovia Bytów   1:4

U2 Bytów – Kaszubia Studzienice  0:3

U2 Bytów – Myśliwiec Tuchomie  0:2

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32890.html

 

Rocznik 2012 - Słupska Klasa Okręgowa Junior F2 grupa 4

Turniej nr 3 – gospodarz U2 Bytów

U2 Bytów – Magic Niezabyszewo 1:2

U2 Bytów – Bytovia Bytów  2:3

U2 Bytów – Kaszubia Studzienice 3:4

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32901.html

 

pazdz1

 

pzadz2

 

 

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
listopad 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30