cuk1

dąbie

Sparing Dabew Bytovia Bytów : U-2 Bytów

Dabew Bytovia Bytów : U-2 Bytów 1:5 (0:2)

W niedzielne południe 23.02.2014 r. na stadionie MOSIR w Bytowie odbył się sparing pomiędzy Dabew Bytovia Bytów : U-2 Bytów. W pierwszej połowie meczu gra była z lekką przewagą zawodników U-2 Bytów, czego wynikiem było prowadzenie 0:2.Sytuacji bramkowych nie brakowało.

Niewykorzystane sytuacje zemściły się tuż po przerwie gdzie zawodnicy prowadzeni przez Artura Chajeckiego zdobyli kontaktową bramkę i mieli okazję do wyrównania. Po przewadze Dabewu zawodnicy U-2 ruszyli do groźnych ataków i zdobyli jeszcze trzy bramki. Wynik jak i gra zadowala zawodników jak i trenera U-2 Bytów.

Bramki:H.Wiktorowicz, M.Czajkowski, P.Wica, A.Ryngwelski, B.Manikowski
Skład: B.Wrzesiński, K.Czajkowski, D.Kowalonek, A.Spiczak-Brzeziński,D.Szwarc, K.Jarzębiński, P.Gawin, M.Molis, M.Kukla, W.Matuszyński, H.Wiktorowicz, M.Czajkowski, P.Wica, A.Ryngwelski, B.Manikowski, W.Hryndzio, Sz.Najman