• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   Logo Przyszłości z Lotosem

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 

 chtreder-logo

 

 logo

 cuk1          

dąbie

IV edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej w Słupsku

W dniu 09 03 2014 w Słupsku odbyła się IV edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku. Reprezentacja naszego klubu była reprezentowana przez chłopców rocznika 2001 i 2002. Nasz zespół występował w grupie A .

GRUPA A
1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7
3. ORLIKI JEZIERZYCE
4. JANTAR USTKA II
5. U2/SMS BYTÓW

Wyniki meczy grupowych:

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 - U2/SMS BYTÓW 0 : 0
JANTAR USTKA II - U2/ SMS BYTÓW 1 : 4
ORLIKI JEZIERZYCE - U2/SMS BYTÓW 1 : 2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 - U2/ SMS BYTÓW 0 : 1

Drużyna naszego klubu zajęła I miejsce w grupie i awansowała do fazy finałowej.

Na tym etapie spotkali się zwycięscy grupy A U2/SMS Bytów, UKS Jedynka Sławno oraz Szkoła Podstawowa Nr 4 w Słupsku. Mecze odbywały się systemem ,,każdy z każdym''. W pierwszym meczu finałowym pokonaliśmy drużynę ze Sławna 2-0 po bramkach M. Leika oraz Bartka Heringa. W następnym pojedynku zwyciężyliśmy chłopców z SP4 Słupsk 1 -0 po bramce najlepszego zawodnika turniej M. Czajkowskiego.

KOLEJNOŚĆ TURNIEJU:

1. U2/SMS Bytów - Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku
2. UKS Sława – Jedynka Sławno
3. Szkoła Podstawowa Nr 4
4. Jantar Ustka
5. Szkoła Podstawowa Nr 5
6. Szkoła Podstawowa Żelkowo
7. Orliki Jezierzyce
8. Akademia Orlika Dębnica Kaszubska
9. Szkoła Podstawowa Nr 1
10. Szkoła Podstawowa Nr 7
11. Pokemony
12. Szkoła Podstawowa Nr 10
13. Jantar Ustka II
14. Jantar Ustka 2003 Puchar Fair-Play Dyrektora SP 5 Słupsku
15. Jantar Ustka 2002

Najlepszy zawodnik: Mariusz Czajkowski - (U2/SMS Bytów)
Najlepszy strzelec: Julian Gardzielewski – (A.O.D.K.) 5 bramek
Najlepszy bramkarz: Artur Kierul – (SP nr 5)
Wyróżnieni piłkarze: Patryk Wierzbicki (Jantar Ustka II),Krystian Traczyk (NSP nr 7 Słupsk), Adam Aniszewski (Jantar Ustka 2002), Dawid Skoczylas (SP nr 10 Słupsk), Adam Gwóźdź (Pokemony), Kinga Startek (Orliki Jezierzyce), Konrad Sadowski (Akademia Orlika Dębnica Kaszubska), Klaudiusz Romejko (SP nr 1 Słupsk), Błażej Grzesik (SP Żelkowo), Konrad Łachwa (Jantar Ustka), Gołojuch Kacper ( UKS Sława – Jedynka Sławno), Jakub Hołowienko (SP nr 4 Słupsk)

SKŁAD ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY : U2/SMS Bytów
1. Malek Radosław
2. Czajkowski Kacper
3. Czajkowski Mariusz
4. Stencel Patryk
5. Błaszkowski Marcin
6. Leik Przemysław
7. Leik Michał
8. Hering Bartosz
9. Szmidke Adam
10. Wiktorowicz Hubert

Trener Cezary Kołakowski

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:

• 4 - Hering Bartosz
• 3 - Mariusz Czajkowski, najlepszy zawodnik turnieju,
• 2 - Leik Michał,
• 1 - Leik Przemysław.

 

u 2 zd 4

Mariusz czajkowski

u 2 zd3

u 2  zd 1

 

 

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
grudzień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31