II edycja turnieju „Chojniczanka Cup" 2014 o puchar burmistrza Chojnic Arseniusza Finstera.
Chojnice 15 czerwca 2014r (rocznik 2006)
Zawodnicy rozgrywali mecze na dwóch boiskach, które rozrysowane były na płycie głównej. W turnieju wzięli udział trampkarze z roczników 2005, 2006 i młodsi.
Patronat honorowy nad zawodami objął marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.
GRUPA A
1. CHOJNICZANKA
2. JFA PRZECHLEWO
3. KP STAROGARD
4. ORŁY TCZEW
5. LECHIA GDAŃSK
GRUPA B
1. BENIAMINEK
2. CONCORDIA ELBLĄG
3. AP CZŁUCHÓW
4. U2 BYTÓW
5. BYKI SŁUPSK
WYNIKI GRUPOWE
GRUPA A
CHOJNICZANKA – JFA PRZECHLEWO 0:1
KP STAROGARD – ORŁY TCZEW 2:0
CHOJNICZANKA – LECHIA GDAŃSK 0:0
JFA PRZECHLEWO – KP STAROGARD
ORŁY TCZEW – LECHIA GDAŃSK 1:1
CHOJNICZANKA – KP STAROGARD 0:0
JFA PRZECHLEWO – ORŁY TCZEW 0:0
JFA PRZECHLEWO – LECHIA GDAŃSK 2:1
CHOJNICZANKA – ORŁY TCZEW 1:0
KP STAROGARD – LECHIA GDAŃSK 1:2
GRUPA B
BENIAMINEK – AP CZŁUCHÓW 3:0
U2 BYTÓW – BYKI SŁUPSK 1:0 (BRAMKA BARTOSZ FLIS)
BENIAMINEK – CONCORDIA ELBLAG 3:1
AP CZŁUCHÓW – U2 BYTÓW 0:1 (BRAMKA BARTOSZ FLIS)
BYKI SŁUPSK – CONCORDIA ELBLAG 5:0
BENIAMINEK – U2BYTÓW 0:2 GABRIEL ORŁOWSKI (ASYSTA JAKUB DUDA)
AP CZŁUCHÓW – BYKI SŁUPSK 0:2
CONCORDIA ELBLAG– AP CZŁUCHÓW 3:0
BENIAMINEK – BYKI SŁUPSK 2:1
U2 BYTÓW – CONCORDIA ELBLĄG 1:1 BRAMKA BARTOSZ FLIS
FAZA PUCHAROWA
Mecz o miejsce 9-10
AP CZŁUCHÓW – ORŁY TCZEW 0:2
I CWIERCFINAŁ
JFA PRZECHLEWO – CONCORDIA ELBLĄG 0:0 KARNE 4:3
II CWIERCFINAŁ
KP STAROGARD – BYKI SŁUPSK 0:2
III CWIERĆFINAŁ
LECHIA GDAŃSK – BENIAMINEK 1:0
IV ĆWIERĆFINAŁ
CHOJNICZANKA – U2 BYTÓW 1:1 KARNE 2:3
I PÓŁFINAŁ
JFA PRZECHLEWO – LECHIA GDAŃSK 0:0 KARNE 4:3
II PÓŁFINAŁ
BYKI SŁUPSK – U2 BYTÓW 1:0
MECZ O III MIEJSCE
U2 BYTÓW – LECHIA GDAŃSK 0:0 KARNE 4:3
FINAŁ
BYKI SŁUPSK - JFA PRZECHLEWO 1:0
KOLEJNOŚĆ
1. BYKI SŁUPSK
2. JFA PRZECHLEWO
3. U2 BYTÓW
4. LECHIA GDAŃSK
KAMIL BRZEZIŃSKI U2 BYTÓW najlepszym bramkarzem turnieju, rewelacyjnie bronił przez cały turniej, ale szczyt możliwości pokazał przy rzutach karnych.
Skład drużyny:
Kamil Brzeziński, Bartosz Flis, Bartosz Pituch, Dawid Cyrson, Julia Ignatowicz, Oliwier Pawłowski, Igor Szyszło, Kacper Wrzesiński, Jakub Duda, SzymonSobisz, Konrad Dułak, Gabriel Orłowski
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | N |
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
2 |
3 | ||||
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów
email: kontakt@u2bytow.pl