logo

cuk1

dąbie

U-2 Bytów : Anioły Garczegorze 8:0 (SKO JC1 "Trampkarz" grupa I)

W dniu 08.10.2014 na własnym boisku piłkarze U-2 Bytów podejmowali zespół Aniołów Garczegorze. Od początku spotkania inicjatywa należała do zawodników U-2 Bytów. Gra była prowadzona w sposób zorganizowany i bardzo przemyślany. W 10 min. pierwszą bramkę zdobył Kacper Chajecki, który po po wrzutce z lewej strony ładnym strzałem pokonał bramkarza gości. Nasz zespół prowadził otwartą grę i co chwilę groźnie atakował bramkę gosci. W 16 min. pięknym strzałem z 16 m popisał się Mariusz Czapiewski, który precyzyjnie uderzył w długi róg bramki zdobywając drugą bramkę. Pięć minut później po dośrodkowaniu piłki przez Piotra Gawina idealnie na piłkę wbiegł Michał Wdowiak, który pięknym strzałem z głowy pokonał bramkarza gości. W 25 min. po składnej akcji prostopadłe podanie w pole karne otrzymał Piotr Gawin, który przejął pikę i wyszedł sam na sam z bramkarzem i po precyzyjnym uderzeniu zdobył czwartą bramkę dla U-2. W 32 min. po składnej akcji naszego zespołu w polu karnym piłka została wycofana na 11 m, do której dobiegł Mariusz Czapiewski, który strzałem po ziemi pokonał bramkarza Aniołów. Pierwsza połowa meczu skończyła się wynikiem 5:0 dla U-2 Bytów. W drugiej połowie zawodnicy gości zaczęli grać lepiej, jednak w żaden sposób nie zagrażali bramce U-2 Bytów. Dopiero w 54 min. spotkania pięknym strzałem popisał się Kacper Chajecki, który po rajdzie lewą stroną boiska zakończył akcję strzałem prawą nogą pokonując bramkarza gości. Trzy minuty później po dośrodkowaniu Mariusza Czapiewskiego w pole karne do piłki doskoczył Michał Wdowiak, który sprytnym strzałem głową przelobował bramkarza zdobywając siódmą bramkę dla naszego zespołu. W 63 min. po dośrodkowaniu z lewej strony Piotra Gawina z najbliższej odległości do bramki strzelił nabiegający Karol Cecot, który zdobył ósmą ostatnią bramkę spotkania ustalając wynik na 8:0 dla zespołu U-2 Bytów. W dalszej części spotkania zawodnicy U-2 spuścili z tonu i nie byli już tak zaangażowani w akcje ofensywne i do końca meczu mimo paru okazji nie zdobyli następnych bramek.

Strzelcy bramek: Chajecki Kacper - 2, Czpiewski Mariusz - 2, Wdowiak Michał - 2 oraz Cecot Karol - 1 i Gawin Piotr -1.

Skład zespołu: J. Żuliński, M. Wdowiak, P. Słowik, K. Grzonka, P. Leik, M. Czpiewski, W. Matuszyński, K. Chajecki, J. Jaworski, K. Cecot, P. Gawin, B. Mudyń, B. Wrzesiński, K. Jarzębiński.