• 2018/19
  • nabór

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   Logo Przyszłości z Lotosem

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889

 

 chtreder-logo

 

 logo

 cuk1          

dąbie

Rocznik 2006 znów zwycięża

20180218 105021 I miejsce w JEDYNKA CUP !!!!!!!      

          Dnia 18 lutego 2018 roku wybraliśmy się do miejscowości Gniew, gdzie na sali widowiskowo-sportowej rozegraliśmy turniej halowy organizowany przez zaprzyjaźnioną AP St. Rąbała Pelplin.

W turnieju wzięło udział 12 drużyn podzielonych na dwie grupy, mecze trwały 10 minut, graliśmy systemem 4 w polu plus bramkarz na bramki 3x2 metra.

Nasz zespół zanotował następujące wyniki:

U2 Bytów                        - Pomezania II Malbork                        4:0

(Szyszło Igor x4)

U2 Bytów                        - Gryf Tczew                        2:1

(Flis Bartosz, Stolc Dominik)

U2 Bytów                        - Chojniczanka Chojnice                                 2:0

(Pawłowski Oliwier, Szyszło Igor)

U2 Bytów                        - DSPN Kwidzyn                        4:0

(Szyszło Igor x2, Flis Bartosz, Stolc Dominik)

U2 Bytów                        - AP Pelplin II                        10:0

(Treder Szymon x3, Szyszło Igor x2, Pawłowski Oliwier x2, Stolc Dominik, Pituch Bartosz, Wrzesiński Kacper)

Bezapelacyjnie wygrywamy grupę i awanujemy do finału

U2 Bytów                        - Rodło Kwidzyn                        2:0

(Szyszło Igor, Flis Bartosz)

Mecz walki, który rozpoczął się od naszej niewykorzystanej „setki”, później nieco przycisnął przeciwnik, lecz po zdobyciu pierwszej bramki jego zapędy nieco opadły. Gdy po rzucie wolnym podwyższamy prowadzenie, zaczynamy kontrolować przebieg spotkania do końcowego gwizdka. 

Na zakończenie turnieju dokonano uroczystej dekoracji drużyn, oraz wręczono nagrody indywidualne, najlepszym strzelcem z 11 trafieniami został Igor Szyszło, najlepszym bramkarzem zawodnik Gryfa Tczew natomiast najlepszym zawodnikiem został piłkarz Rodła Kwidzyn.

Pragniemy podziękować Panu Wojciechowi Cyrzan właścicielowi firmy „Usługi Remontowo-Budowlane” oraz rodzicom za sfinansowanie udziału naszej drużyny w turnieju. BRAWO WY

TABELA KOŃCOWA:

  1. U2 Bytów

  2. Rodło Kwidzyn

  3. Gryf Tczew

  4. Pomezania Malbork

  5. AP St Rąbała Pelplin I

  6. Pomezania II Malbork

  7. AP St Rąbała Pelplin II

  8. Beniaminek 03 Starogard Gdański

  9. Chojniczanka Chojnice

 10. Sokół Zblewo

 11. DSPN Kwidzyn

 12. Orły Osowa

Skład U2 Bytów :

Brzeziński Kamil

Stolc Dominik

Pituch Bartosz

Dułak Konrad

Flis Bartosz

Ignatowicz Julia

Szyszło Igor

Pawłowski Oliwier

Wrzesiński Kacper

Matyka Mateusz

Treder Szymon

 

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
wrzesień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30