• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   Logo Przyszłości z Lotosem

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 

 chtreder-logo

 

 logo

 cuk1          

dąbie

Wyniki ligowe - maj 2019

W maju grały roczniki 2004/5, 2006, 2008, 2009 i 2010. Osiągnęły następujące rezultaty:

Rocznik 2004/5 - Słupska Klasa Okręgowa Junior C1 (na zdjęciu)
Kolejka nr 16
U2 Bytów - Start Miastko 7:2 (3:0)

Kolejka nr 17
PAUZA

Kolejka nr 18
Kolejarz Chojnice - U2 Bytów 3:8 (2:3)

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,27243.h…

Rocznik 2006/7 - I Liga Wojewódzka Junior D1 (na zadjęciu)
Kolejka nr 23
Gedania Gdańsk - U2 Bytów 1:1 (0:0)

Kolejka nr 22
U2 Bytów - Cartusia Kartuzy 2:1 (0:0)

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,27248.h…

Rocznik 2008 - Słupska Klasa Okręgowa Junior D2 grupa II
Klasa rozgrywkowa dla rocznik 2007, my gramy rocznikiem 2008 

Kolejka nr 17
U2 Bytów - Zawisza Borzytuchom 12:0 (6:0)

Kolejka nr 18
Czarni Czarne - U2 Bytów 0:5 (0:3)

Kolejka nr 19
U2 Bytów - Magic Niezabyszewo 9:0 (4:0)

 Kolejka nr 20
Garbarnia Kępice - U2 Bytów 0:2 (0:2)

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,26761.h…

Rocznik 2008- Słupska Klasa Okręgowa Junior E1 grupa 13
Nominalna klasa rozgrywkowa dla tego rocznika

Turniej nr 3, gospodarz AP JFA Przechlewo

U2 Bytów - Lider Rychnowy 4:0
U2 Bytów - Kaszubia Studzienice 0:2
U2 Bytów - AP JFA Przechlewo 0:0
U2 Bytów - MKS Debrzno 3:1

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,29445.html

Rocznik 2009- Słupska Klasa Okręgowa Junior E2 grupa 12
Nominalna klasa rozgrywkowa dla tego rocznika

Turniej nr 2, gospodarz Myśliwiec Tuchomie

U2 Bytów - Myśliwiec Tuchomie 2:1
U2 Bytów - Kaszubia Studzienice 0:0
U2 Bytów - AP JFA Przechlewo 1:7
U2 Bytów - MKS Debrzno 0:0

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,29455.html

Rocznik 2010- Słupska Klasa Okręgowa Junior F1 grupa 12
Turniej nr 2, gospodarz Kaszubia Studzienice

U2 Bytów - Kaszubia Studzienice 2:1
U2 Bytów - AP JFA Przechlewo 1:2
U2 Bytów - Bieliński Czarna Dąbrówka 1:0

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,29461.html

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Logowanie

Galeria

Kontakt

Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów

email: kontakt@u2bytow.pl