• 2018/19
  • nabór

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   Logo Przyszłości z Lotosem

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889

 

 chtreder-logo

 

 logo

 cuk1          

dąbie

Wyniki naszych drużyn w rozgrywkach ligowych od 8 do 30 września 2018

Rocznik 2004/5 - Słupska Klasa Okręgowa Junior C1

Kolejka nr 3

Chojniczanka Chojnice - U2 Bytów 0:1 (0:0)

Kolejka nr 4

U2 Bytów - Lipniczanka Lipnica 3:1 (2:1)

Kolejka nr 5

Start Miastko - U2 Bytów 1:4 (0:2)

Kolejka nr 6

KS Potęgowo - U2 Bytów 0:3 (0:0)

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27243.html

 

Rocznik 2006/7 - I Liga Wojewódzka Junior D1

Kolejka nr 5

Jaguar Gdańsk - U2 Bytów 5:0 (4:0),

Zaległy mecz z kolejki nr 2

U2 Bytów - MKS Gryf Tczew 2:1 (2:1)

Kolejka nr 6

U2 Bytów - AP Bałtyk Gdynia 3:0 (1:0)

Kolejka nr 7

Chojniczanka Chojnice - U2 Bytów 0:1 (0:0)

Kolejka nr 8

U2 Bytów - Gedania Gdańsk 6:1 (2:0),

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27248.html

 

Rocznik 2008 - Słupska Klasa Okręgowa Junior D2 grupa II

Klasa rozgrywkowa dla rocznik 2007, my gramy zawodnikami z rocznika 2008,

Kolejka nr 3

U2 Bytów - Bytovia Bytów 2:1 (1:0)

Kolejka nr 4

Chojniczanka Chojnice - U2 Bytów 0:16 (0:9)

Kolejka nr 5

U2 Bytów - Start Miastko 6:2 (3:2)

Kolejka nr 6

Zawisza Borzytuchom - U2 Bytów 0:20 (0:10)

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,26761.html

 

Rocznik 2008 - Słupska Klasa Okręgowa Junior E1 grupa IV

Turniej nr 1 - gospodarz Diament Trzebielino.

Dla 4 chłopców, połowa ekipy, debiut ligowy.

U2 Bytów - Diament Trzebielino 4:2

U2 Bytów - Jantar Ustka 0:4

U2 Bytów - Echo Biesowice 3:0

Turniej nr 2 - gospodarz Echo Biesowice

U2 Bytów - Diament Trzebielino 8:0

U2 Bytów - Jantar Ustka 0:1

U2 Bytów - Echo Biesowice 2:2

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,26940.html

 

Rocznik 2009 - Słupska Klasa Okręgowa Junior E2 grupa IV

Turniej nr 1 - gospodarz Bieliński Czarna Dąbrówka.

U2 Bytów - Bieliński Czarna Dąbrówka 3:2

U2 Bytów - Lew Lębork 2:2

U2 Bytów - Jantaria Pobłocie 3:0

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,26957.html

 

Rocznik 2010 - Słupska Klasa Okręgowa Junior F1 grupa VI

Turniej nr 1 - gospodarz Sokół Wyczechy, boisko w miejscowości Czarne..

Paru zawodników z tego rocznika w zeszłym sezonie zagrało turniej zamiast chłopców z rocznika 2009, gdy Ci nie mogli pojechać na ligę. Dziś wraz z pozostałymi kolegami i dwiema koleżankami zagrali na swoje konto, jak na debiut zaliczyli świetny występ.

U2 Bytów - Lider Rychnowy 2:0

U2 Bytów - Kolejarz Chojnice 3:0

U2 Bytów - Sokół Wyczechy 1:0

U2 Bytów - AP JFA Przechlewo 2:2

Dziękujemy firmie BM HORSE za sfinansowanie wyjazdu drużyny do Czarnego

Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,26966.html

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31