• 2018/19
  • nabór

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   Logo Przyszłości z Lotosem

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889

 

 chtreder-logo

 

 logo

 cuk1          

dąbie

ŁĄCCY CUP 2018 dla rocznika 2006 i młodsi - relacja

turniej ccy cup 2018Dnia 27 maja 2018 roku doć nietypowo, bo w Lipnicy na Stadionie Gminnym odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Bytów Ryszarda Sylki oraz Pomorskiego ZPN turniej ŁĄCCY CUP 2018, którego organizatorem było U2 Bytów.

Wzięło w nim udział 12 grużyn z województw: warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. Graliśmy na dwóch boiskach, systemem 8 w polu plus bramkarz ze spalonymi, a mecze trwały 18 minut bez zmiany stron. Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup turniejowych w których padły następujące wyniki:

Grupa A:

U2 Bytów czerwoni            - Gryf Wejherowo                 0:2

Bałtyk Koszalin                      - Gryf Słupsk                        0:1

Jaguar Gdańsk                    - MUKS CWZS Bydgoszcz                 0:1

U2 Bytów czerwoni                        - Gryf Słupsk                          2:1

Gryf Wejherowo                        - MUKS CWZS Bydgoszcz          0:4

Jaguar Gdańsk                        - Bałtyk Koszalin                              0:0

U2 Bytów czerwoni               - MUKS CWZS Bydgoszcz            0:3

Gryf Słupsk                        - Jaguar Gdańsk                        0:2

Gryf Wejherowo                        - Bałtyk Koszalin                   0:0

U2 Bytów czerwoni                        - Jaguar Gdańsk                  1:3

MUKS CWZS Bydgoszcz                        - Bałtyk Koszalin            1:0

Gryf Wejherowo                        - Gryf Słupsk                           0:0

U2 Bytów czerwoni                        - Bałtyk Koszalin          0:1

Jaguar Gdańsk                        - Gryf Wejherowo                        0:0

MUKS CWZS Bydgoszcz                        - Gryf Słupsk            2:0

Tabela grupy A:

1.MUKS CWZS Bydgoszcz                        15pkt.  bramki  11:0    półfinał

2. Jaguar Gdańsk                                         12pkt.  bramki    5:2    półfinał

3. Gryf Wejherowo                                       6pkt.   bramki    2:4    play-off 5-8

4. Bałtyk Koszalin                                         5pkt.   bramki    1:2    play-off 5-8

5. Gryf Słupsk                                               4pkt.   bramki    2:6    play-off 9-12

6.U2 Bytów czerwoni                                  3pkt.   bramki    2:10  play-off 9-12

Grupa B:

Drutex-Bytovia Bytów                        - Beniamienk 03 Starogad Gd.       0:2

Olimpia Osowa                        - Polonia Lidzbark Warmiński               2:0

U2 Bytów zieloni                        - UKS Gol Brodnica                        0:2

Drutex-Bytovia Bytów                        - Polonia Lidzbark Warmiński          0:0

Beniamienk 03 Starogad Gd.                        - UKS Gol Brodnica             0:1

U2 Bytów zieloni                        - Olimpia Osowa                        2:0

Drutex-Bytovia Bytów                        - UKS Gol Brodnica                        1:6

U2 Bytów zieloni                        - Polonia Lidzbark Warmiński             0:0

Beniamienk 03 Starogad Gd.                        - Olimpia Osowa                0:0

U2 Bytów zieloni                        - Drutex-Bytovia Bytów                 2:0

UKS Gol Brodnica                        - Olimpia Osowa                        3:0

Beniamienk 03 Starogad Gd.              - Polonia Lidzbark Warmiński             0:3

Drutex-Bytovia Bytów                        - Olimpia Osowa                        1:0

U2 Bytów zieloni                        - Beniamienk 03 Starogad Gd.            2:0

UKS Gol Brodnica                        - Polonia Lidzbark Warmiński               2:0

Tabela grupy B:

1. UKS Gol Brodnica                        15pkt.  bramki  14:1    półfinał

2.U2 Bytów zieloni                          10pkt. bramki   6:2    półfinał

3.Polonia Lidzbark Warmiński            5pkt.  bramki    3:4    play-off 5-8

4. Beniamienk 03 Starogad Gd           4pkt.  bramki    2:6    play-off 5-8

5. Drutex-Bytovia Bytów                  4pkt.  bramki    2:10  play-off 9-12

6. Olimpia Osowa                             4pkt.  bramki    2:6    play-off 9-12

O miejscach 4-6 w grupie B decydowała mała tabelka

Play-off miejsca 9-11

U2 Bytów czerwoni         - Drutex-Bytovia Bytów        1:1, karne 2:1

Gryf Słupsk                        - Olimpia Osowa                        2:1

Play-off miejsca 5-8

Gryf Wejherowo                        - Beniamienk 03 Starogad Gd.         1:0

Bałtyk Koszalin                        - Polonia Lidzbark Warmiński          1:0

Półfinały:

MUKS CWZS Bydgoszcz                        - U2 Bytów zieloni       1:0

UKS Gol Brodnica                        - Jaguar Gdańsk                        4:0

Mecz o miejsce 11

Drutex-Bytovia Bytów                        - Olimpia Osowa                0:1

Mecz o miejsce 9

U2 Bytów czerwoni                        - Gryf Słupsk                        0:3

Mecz o miejsce 7

Beniamienk 03 Starogad Gd.             - Polonia Lidzbark Warmiński       2:0

Mecz o miejsce 5

Gryf Wejherowo                        - Bałtyk Koszalin               1:1, karne 3:4

Mecz o miejsce 3

U2 Bytów zieloni                        - Jaguar Gdańsk                        2:0

FINAŁ:

MUKS CWZS Bydgoszcz                - UKS Gol Brodnica           4:0

Nagrodę dla najbardziej bramkostrzelnej ekipy dostał zespół UKS Gol Brodnica 18 bramek w dzisiejszym turnieju, zaś najlepiej się broniła się ekipa MUKS CWZS Bydgoszcz, nie straciła ani jedenej bramki podczas dzisiejszym meczy !!!

TABELA KOŃCOWA:

  1. MUKS CWZS Bydgoszcz

  2. UKS Gol Brodnica

  3. U2 Bytów zieloni

  4. Jaguar Gdańsk

  5. Bałtyk Koszalin

  6. Gryf Wejherowo

  7. Beniamienk 03 Starogad Gd.

  8. Polonia Lidzbark Warmiński

  9. Gryf Słupsk

 10. U2 Bytów czerwoni

 11. Olimpia Osowa

 12. Drutex-Bytovia Bytów

W tym miejscu dziękuję wszystkim drużynom za przybycie do Lipnicy, dzięki WAM turniej mógł stać na wysokim poziomie sportowym. W czterdziestu dwóch meczach turniejowych walczyło około 170 zawodników, strzelono łącznie 78 bramek, co daje średnią prawie dwóch goli na mecz., w dwóch play-offach karne musiały wyłonić zwycięzców. Każda z drużyn spędziła na boisku, bagatela, aż 126 minut w lejącym się z nieba żarze, wielki szacun dla Was, bo nawet w ostatnich mieczach mieliście wielką chęć do gry w piłkę.

 

Dziękuję również rodzicom dzieci rocznika 2006/7 naszego ULKS-u oraz Jarkowi Kozłowskiemu z Lipniczanki Lipnica za pomoc w organizacji tego wydarzenia, bez Was by na pewno tak ono nie wygladało.

Wydarzenie to odbyło się dzięki finansowemu wsparciu firmy Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o., turniej patronatem objął Burmistrz Miasta i Gminy Bytów Ryszard Sylka oraz Pomorski Związek Piłki Nożnej. W chwili, gdy rozegranie turnieju stało pod znakiem zapytania, ze względu na zawirowania z boiskiem, pomocną dłoń wyciągnęła Lipniczanka Lipnica wraz z Wójtem Andrzejem Lemańczyk i została podjęta decyzja o rozegraniu ŁĄCCY CUP 2018 na boisku Gminnym przy ul. Polnej 1 w Lipnicy, z perspektywy czasu twierdzę, że był to strzał w „dziesiątkę”.

Oprócz sponsora tytularnego wkład rzeczowy w to wydarzenie mieli.

- DAN-CAR Centrum Motoryzacyjne Bytów

- Kaufland Bytów

- Wireland Bytów

- Sport-club.pl

- Firma Kołaszewski

- firma ZIMAR

- Zbyszek Dawid Motocyklista

- Gmina Bytów

- Gmina Lipnica

Za rok  znów ŁĄCCY CUP, tylko gdzie i w jakiej formule czas pokaże.... Do zobaczenia.

 

Skład U2 Bytów zieloni :

Brzeziński Kamil

Stolc Dominik

Pituch Bartosz

Dułak Konrad

Flis Bartosz

Szyszło Igor

Pawłowski Oliwier

Wrzesiński Kacper

Kąkol Hubert

Dybalski Emil

Skład U2 Bytów czerwoni:

Matyka Mateusz

Sobisz Szymon

Kotlicki Maciej

Malek Paweł

Hering Szymon

Gliszczyński Dawid, zawodnik z rocznika 2008 naszego ULKS, debiut w boju z rocznikiem 2006

Cyrson Dawid

Dułak Jan

Kuba Oleksiewicz, zawodnik MKS Debrzno, turniejowo ponownie w naszych barwach

Góra Maciej

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31