
Dnia 16 kwietnia 2018 roku wczesnym rankiem wyruszyliśmy do Gdańska, by na obiektach przy ulicy Tragutta 29 rozegrać finały wojewódzkie turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-12, a stawką był wyjazd do Warszawy na finał Ogólnopolski,


Trenująca w naszym roczniku 2006/7 Julka Ignatowicz zostaje wypożyczona do APLG. W rundzie wiosennej nie zagra już w naszych barwach, a wzmocni drużynę Młodziczek APLG. Życzymy powodzenia oraz dalszego rozwoju w nowym otoczeniu i udanego występu w Mistrzostwach Polski z nową druzyną

W dniach 3-4 marca 2018 roku wybraliśmy się do Gdyni, gdzie „pod balonem” rozegraliśmy turniej organizowany przez Gdyńską Akademię Piłkarską
W turnieju wzięło udział 16 drużyn podzielonych na cztery grupy, mecze trwały 12 minut, graliśmy
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | N |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
|
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
|
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
|
29 |
30 | |||||
Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów
email: kontakt@u2bytow.pl