• Składka
  • procent

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   Logo Przyszłości z Lotosem

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 

 chtreder-logo

 

 logo

 cuk1          

dąbie

U2 Bytów 2004 : Cartusia Kartuzy 2:0 (WLJ Junior D2)

W X kolejce ligi Wojewódzkiej nasz zespół podejmował sąsiada z tabeli Cartusię Kartuzy. Przed tym spotkaniem obydwie drużyny miały po tyle samo punktów, dlatego mecz ten zapowiadał się ciekawie.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando naszych zawodników, którzy skrzydłami starali przedostać się pod bramkę rywala. Goście nastawili się na kontrataki, ale nasi zawodnicy nie dali im zbyt dużo szans na kontrę grając czujnie. Bramkarza próbowali pokonać strzałem z dystansu Kamil Dułak, a chwilę
później Kuba Mielewczyk. W drugiej połowie role się odwróciły, to goście śmielej ruszyli do ataku. Nasza obrona w tym meczu była czujna nie pozwalając na rozwinięcie skrzydeł gościom, chociaż przez dłuższą chwilę goście przycisnęli naszych zawodników nie dając nam wyjść z własnej połowy. Zanim to miało miejsce w 35 minucie meczu Kuba Mielewczyk pociągnął lewą stroną i płasko dośrodkował w pole karne. Zamykającemu akcję Filipowi Kryckiemu nie pozostało nic tylko skierować piłkę do pustej
bramki. Od tego momentu przewagę posiadała drużyna gości. Nasz zespół nastawił się na kontratak. Między 40 a 50 minutą meczu goście przycisnęli naszą drużynę efektem była seria czterech rzutów rożnych dla gości, ale nasi zawodnicy wyszli obronną ręką z tych sytuacji. Gdy wszyscy zgromadzeni  myśleli , że mecz zakończy się jedno bramkowym zwycięstwem w 59 minucie prawą stroną pociągnął Kacper Treder i dośrodkował, bramkarz wypuścił piłkę z rąk do której doskoczył Kuba Mielewczyk i ustalił wynik
meczu.

Bramki:
1:0 Filip Krycki ( 35 minuta)
2:0 Jakub Mielewczyk (59 minuta)

Skład  U2 Bytów: Wojciech Chrzan, Aleksander Masternak, Gracjan Mański, Adam Wolski, Kamil Dułak, Filip Krycki, Aleksander Treder, Kacper Treder, Kamil Wroński, Jakub Mielewczyk, Oskar Werra, Nowakowski Szymon, Tomasz Sawicki, Paweł Jaworski.

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
kwiecień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Logowanie

Galeria

Kontakt

Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów

email: kontakt@u2bytow.pl