• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   logopronew

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 

 chtreder-logo

 

pobrane

 

 logo

 cuk1          

dąbie

Rocznik 2010 zorganizował świetny turniej w Bytowie

turni4Dnia 24 lutego 2018 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie odbył się I piłkarski turniej im. Czesława Baranowskiego dla dzieci z rocznika 2010, organizowany przez firmy BM Horse i Bagramet. Gospodarzem były drużyny ULKS U2 Bytów prowadzone przez trenerów Wojciecha Gostomskiego i Wiktora Gierdalskiego , które w ostatecznym rozrachunku zajęły drugie i dziesiąte miejsce. Zwycięstwo w turnieju przypadło drużynie AP Szczecinek.

W turnieju wzięło udział 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Każdy mecz trwał 10 minut bez zmiany stron. W grupie A zmierzyły się pierwszy zespół U2 Bytów,  AP Szczecinek, AP Jedynka Pelplin, Wda Lipusz i Kaszubia Studzienice, natomiast w grupie B zagrały ze sobą druga drużyna gospodarzy, KP Starogard Gdański, Sparta Sycewice, Football Academy Trójmiasto, oraz Myśliwiec Tuchomie.

I miejsce w grupie A zajęła drużyna U2 Bytów I, wyprzedzając drużynę AP Szczecinek lepszym bilansem bramkowym, z kolei grupę B wygrała drużyna KP Starogard Gdański, która miała lepszy bilans bramkowy od Football Academy Trójmiasto. Te cztery zespoły zmierzyły się w półfinałach, natomiast pozostałe miejsca z obu grup rozegrały między sobą mecze o pozycje 5-10.

W pierwszym meczu półfinałowym drużyna gospodarzy pewnie wygrała z Football Academy Trójmiasto 3:0 po dwóch bramkach Łukasza Malka i jednej Oliwiera Kani. Do rozstrzygnięcia drugiego półfinału potrzebne były rzuty karne, które lepiej wykonywali młodzi zawodnicy ze Szczecinka.

Mecz o trzecie miejsce zakończył się zwycięstwem drużyny KP Starogard Gdański, która bez problemów pokonała Football Academy 2:0.

W finale zwycięstwo w całym turnieju zapewniła sobie drużyna AP Szczecinek, która strzeliła młodym zawodnikom z U2 Bytów I trzy bramki. Niestety bytowiacy w finale opadli z sił i stać ich było jedynie na zdobycie jednej bramki, której autorem był Piotr Grotkowski.

Po ostatnim meczu nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów, medali, nagród rzeczowych, oraz nagród indywidualnych dla najlepszych zawodników, które ufundowali organizatorzy turnieju, firmy Bagramet i BM Horse. Najlepszym bramkarzem turnieju został uznany Dominik Stępień z AP Szczecinek, królem strzelców został zdobywca 13 bramek Alan Puścikowski z KP Starogard Gdański, a najlepszym zawodnikiem turnieju Łukasz Malek z U2 I Bytów. Natomiast specjalny puchar za wyróżnienie przez organizatorów trafił w ręce Oliwii Prostak z Football Academy Trójmiasto.

Kolejną nagrodą od organizatorów, była przyznana za najlepszy doping koszulka Drutex-Bytovii Bytów z autografami zawodników, która trafiła w ręce kibiców Myśliwca Tuchomie. Zostanie ona przekazana na licytację dla Marysi Mróz.

Młodzi zawodnicy z U2 Bytów spisali się bardzo dobrze. Druga drużyna mimo zajęcia ostatniego miejsca, pokazała się z fajnej strony tym bardziej, że wszyscy zawodnicy pierwszy raz brali udział w jakimkolwiek turnieju i przy dużej publiczności. Natomiast chłopacy z pierwszej drużyny zagrali wspaniałe zawody, niestety zabrakło sił na finał, czego wynikiem był fantastyczny półfinał, w którym zagrali najlepiej jak potrafią i dali z siebie wszystko.

Wielkie podziękowania należą się Pani Annie Tyrkiel - Baranowskiej i Panu Tomaszowi Baranowskiemu, oraz firmom BM Horse i Bagramet, bez których nie odbyłby się I piłkarski turniej im. Czesława Baranowskiego!.Mimo, że zorganizowali  taki turniej pierwszy raz, bez żadnego doświadczenia, to wszystko udało się fantastycznie i czekam z niecierpliwością na kolejne, organizowane przez nich turnieje. Duże brawa również dla panów Grzegorza Zblewskiego, Aleksandra Grotkowskiego i Rafała Szulc, za świetną pomoc w obsłudze zawodów, a także dla wszystkich młodych zawodników i zawodniczek, trenerów, oraz rodziców i kibiców za głośny doping.

Wyniki:

Grupa A:

U2 I Bytów – Kaszubia Studzienice 3:0 ( O. Kania, Ł. Malek, H. Szulc)

AP Szczecinek – AP Jedynka Pelplin 2:0

U2 I Bytów – Wda Lipusz 4:2 (2x Ł. Malek, O. Kania, H. Szulc)

AP Jedynka Pelplin – Kaszubia Studzienice 1:2

U2 I Bytów – AP Jedynka Pelplin 4:1 (3x Ł. Malek, P. Grotkowski)

AP Szczecinek – Wda Lipusz 1:0

U2 I Bytów – AP Szczecinek 0:0

Wda Lipusz – Kaszubia Studzienice 1:0

AP Szczecinek – Kaszubia Studzienice 4:0

AP Jedynka Pelplin – Wda Lipusz 0:1

Grupa B:

U2 II Bytów – Myśliwiec Tuchomie 0:3

KP Starogard Gdański – Sparta Sycewice 4:0

U2 II Bytów – Football Academy Trójmiasto 0:6

Sparta Sycewice – Myśliwiec Tuchomie 1:0

U2 II Bytów – Sparta Sycewice 0:2

KP Starogard Gdański – Football Academy Trójmiasto 1:1

U2 II Bytów – KP Starogard Gdański 1:10 (M. Sitarczuk)

Football Academy Trójmiasto – Myśliwiec Tuchomie 3:0

KP Starogard Gdański – Myśliwiec Tuchomie 1:0

Sparta Sycewice – Football Academy Trójmiasto 0:1

Półfinały:

U2 I Bytów – Football Academy Trójmiasto 3:0 (2x Ł. Malek, O. Kania)

AP Szczecinek – KP Starogard Gdański 0:0, karne 2:0

Mecz o miejsca 9-10:

AP Jedynka Pelplin – U2 II Bytów 1:1, karne 1:0 ( D. Radomski)

Mecz o miejsca 7-8:

Kaszubia Studzienice – Myśliwiec Tuchomie 2:2, karne 0:2

Mecz o miejsca 5-6:

Wda Lipusz – Sparta Sycewice 1:1, karne 2:1

Mecz o miejsca 3-4:

KP Starogard Gdański – Football Academy Trojmiasto 2:0

Finał:

U2 I Bytów – AP Szczecinek 1:3 ( P. Grotkowski)

Klasyfikacja końcowa:

  1. AP Szczecinek
  2. U2 I Bytów
  3. KP Starogard Gdański
  4. Football Academy Trójmiasto
  5. Wda Lipusz
  6. Sparta Sycewice
  7. Mysliwiec Tuchomie
  8. Kaszubia Studzienice
  9. AP Jedynka Pelplin
  10. U2 II Bytów

Składy:

AP Szczecinek:

Dominik Stępień, Patryk Stolarczyk, Mateusz Krawczyk, Grzegorz Bakuła, Grzegorz Konopiński, Łukasz Nazarewski, Borys Bena, Oskar Sulej.

U2 I Bytów:

Leon Cybula, Łukasz Malek, Piotr Grotkowski, Bartosz Zblewski, Borys Baranowski, Hubert Szulc, Oliwier Kania, Radosław Majer, Aleksander Kozłowicz

KP Starogard Gdański:

Olivier Korbut, Jakub Grabowski, Ksawery Liczywek, Antek Miszkier, Oliwier Kolasiński, Piotr Brzustewicz, Alan Puścikowski, Antek Seweryn, Sebastian Szamocki

U2 II Bytów:

Szymon Sylka, Marcel Sitarczuk, Julian Brucki, Szymon Lewański, Dominik Radomski, Łukasz Roda, Igor Petryszyn, Bartosz Żabiński, Aleksandra Żabińska

turni

turni5

turni6

turni7

 

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
grudzień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Logowanie

Galeria

Kontakt

Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów

email: kontakt@u2bytow.pl