• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Logo Orlen forma podstawowa pozytyw

   Orlen program logo

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 ekocolor

 chtreder-logo

 

pobrane

 

 logo

 cuk1          

dąbie

PLJ C1 Czarni Pruszcz Gdański - U-2 Bytów 4:0

W sobotę 26.10.13 zawodnicy U-2 Bytów na wyjeździe rozegrali mecz w ramach PLJ C1 z Czarnymi Pruszcz Gdański. Nasi zawodnicy wystąpili w tym meczu pod wodzą trenera Grzegorza Rzepińskiego. Już od początku meczu inicjatywę przejęli gospodarze nadając ton grze. Dobrze zorganizowany zespół gospodarzy panował praktycznie na całym boisku, a szczególnie w środku boiska. Gra naszego zespołu dawała dużo do życzenia. Nasi piłkarze grali "na stojąco" i bardzo słabo kryli i asekurowali się wzajemnie podczas ataków Czarnych. W I połowie straciliśmy dwie bramki, pierwsza z rzutu wolnego z 20 m, a druga po strzale z 10 m piłka trafia w słupek, po którym przy biernej postawie naszych zawodników piłkarze dobijają piłkę / brak asekuracji/. W II połowie padają kolejne dwie bramki przy biernej postawie naszego zespołu, trzecia - po długim rajdzie z piłką z własnej połowy zawodnik Czarnych wychodzi na pozycję sam na sam z naszym bramkarzem i strzela gola przy biernej postawie B. Ryngelskiego, czwarta - po obronie strzału przez B. Ryngwelskiego przy biernej postawie obrońców do piłki dochodzi zawodnik gospodarzy i dobija piłkę do bramki. Na tym właściwie się skończyło wynik 4:0 dla gospodarzy jak najbardziej zasłużony dla Czarnych. Mimo rozmowy taktycznej z naszymi zawodnikami i ustawienia bardziej defensywnego niestety piłkarze U-2 nie potrafili zatrzymać i skontratakować dobrze grających gospodarzy.

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
październik 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31