• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   Logo Przyszłości z Lotosem

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 

 chtreder-logo

 

 logo

 cuk1          

dąbie

Wyniki naszych drużyn w rozgrywkach ligowych - wrzesień 2019

We wrześniu rozgrywki ruszyły pełną parą, co tydzień pięć naszych drużyn walczyło o swe ligowe punkty, dwie z nich w Ligach Wojewódzkich, pozostałe w Klasach Okręgowych.

Rocznik 2003/5 - Słupska Klasa Okręgowa Junior Młodszy B1

kolejka nr 3

MKS Debrzno – U2 Bytów  10:3 (6:1)

kolejka nr 4

U2 Bytów – Słupia Kobylnica  2:2  (1:0)

kolejka nr 5

Stal Jezierzyce – U2 Bytów  8:2 (4:0)

kolejka nr 6

U2 Bytów – Pogoń Lębork  0:0

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32263.html

Rocznik 2006/7 - Pomorska I Liga Wojewódzka Junior C2

kolejka nr 5

U2 Bytów – Cartusia Kartuzy 1:1 (0:0)

kolejka nr 6

Beniaminek 03 Starogard Gdański – U2 Bytów 0:1  (0:0)

kolejka nr 7

U2 Bytów – Arka Gdynia SI 2:3 (1:1)

kolejka nr 8

UKS LOTOS Gdańsk – U2 Bytów 15:0  (4:0)

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32296.html



Rocznik 2008 - Pomorska I Liga Wojewódzka Junior D1 (klasa rozgrywkowa nominalnie dla rocznika 2007)

kolejka nr 4

U2 Bytów – Radunia Stężyca 0:6 (0:0)

kolejka nr 5

Chojniczanka Chojnice – U2 Bytów 0:0

kolejka nr 6

U2 Bytów – Jantar Ustka 2:2 (2:1)

kolejka nr 7

Gryf Wejherowo – U2 Bytów 2:2  (2:0)

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32304.html

Rocznik 2009 - Słupska Klasa Okręgowa Junior E1 grupa 8

Turniej nr 1 – gospodarz Start Miastko

U2 Bytów – Start Miastko 2:2

U2 Bytów – Bytovia Bytów 1:3

U2 Bytów – Kaszubia Studzienice 1:0

Turniej nr 2 – gospodarz Kaszubia Studzienice

U2 Bytów – Start Miastko 0:3

U2 Bytów – Bytovia Bytów 1:0

U2 Bytów – Kaszubia Studzienice 1:1

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32867.html

Rocznik 2010 - Słupska Klasa Okręgowa Junior E2 grupa 3

Turniej nr 1 – gospodarz GTS Czarna Dąbrówka

U2 Bytów – Start Miastko 2:0

U2 Bytów – Kaszubia Studzienice 2:1

U2 Bytów – Dolina-Speranda Gałąźnia Wielka 3:0

U2 Bytów – GTS Czarna Dąbrówka 0:0

Turniej nr 2 – gospodarz Dolina-Speranda Gałąźnia Wielka

U2 Bytów – Start Miastko 0:0

U2 Bytów – Kaszubia Studzienice 1:0

U2 Bytów – Dolina-Speranda Gałąźnia Wielka 5:0

U2 Bytów – GTS Czarna Dąbrówka 1:0

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32877.html

Rocznik 2011 - Słupska Klasa Okręgowa Junior F1 grupa 5

Turniej nr 1 – gospodarz Myśliwiec Tuchomie

U2 Bytów – AP JFA Przechlewo 2:1

U2 Bytów – Bytovia Bytów 2:2

U2 Bytów – Kaszubia Studzienice 0:4

U2 Bytów – Myśliwiec Tuchomie 0:3

Turniej nr 2 – gospodarz AP JFA Przechlewo

U2 Bytów – AP JFA Przechlewo 1:1

U2 Bytów – Bytovia Bytów 0:6

U2 Bytów – Kaszubia Studzienice 0:3

U2 Bytów – Myśliwiec Tuchomie 0:1

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32890.html

Rocznik 2012 - Słupska Klasa Okręgowa Junior F2 grupa 4 (debiut ligowy)

Turniej nr 1 – gospodarz Kaszubia Studzienice

U2 Bytów – Magic Niezabyszewo 1:0

U2 Bytów – Bytovia Bytów 1:0

U2 Bytów – Kaszubia Studzienice 1:4

Turniej nr 2 – gospodarz Magic Niezabyszewo

U2 Bytów – Magic Niezabyszewo 1:2

U2 Bytów – Bytovia Bytów 7:0

U2 Bytów – Kaszubia Studzienice 3:5

Pozostałe wyniki i tabelę znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32901.html

 

wrzesie2018

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
listopad 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30