• Składka
  • procent

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Lotos logo

   logopronew

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 

 chtreder-logo

 

pobrane

 

 logo

 cuk1          

dąbie

Turniej „Na koniec lata”

        Przy okazji organizacji turnieju pod nazwą „ Na koniec lata", podsumowaliśmy uroczyście rozgrywki VII Edycji Młodej Ligi Orlikowej, pod patronatem Starosty Bytowskiego. Organizatorem ligi jest UKS Orzeł Kołczygłowy oraz ULKS U-2 Bytów. Po emocjach związanych z rozgrywkami czas na krótkie podsumowanie tego co się działo na orlikach powiatu Bytowskiego. Do rozgrywek zgłosiło się 24 drużyny, w trzech kategoriach wiekowych zespoły rywalizowały w środy od kwietnia do czerwca. Odbyło się 25 mini turniejów na boiskach typu orlik umiejscowionych w gminach powiatu Bytowskiego. Rozgrywki w VII Edycji MLO prowadzone były systemem jedno meczowym (wiosna). Czas trwania spotkań w rocznikach 2000/01 i 2002/03 dwa razy 20 minut, a w roczniku najmłodszym 2004 i mł. 2 razy 15 minut. Liczba zawodników na boisku 1+6. W rozgrywkach wzięło udział około 250 zawodników i zawodniczek, była drużyna dziewcząt z Tuchomia i pojedyncze zawodniczki w poszczególnych drużynach, zamieszkujących powiat Bytowski.
Bardzo dziękuję wszystkim dotychczasowym organizatorom turniejów. Gospodarze zadbali o jak najlepsze przyjęcie młodych sportowców, dziękuję opiekunom i trenerom poszczególnych drużyn, za cierpliwość i dobre przygotowanie zespołów, sędziom którzy nie nadużywali gwizdka, ale często z wyrozumieniem i cierpliwością tłumaczyli początkującym graczom zawiłości przepisów.
Dziękuję współorganizatorom: Starostwu Powiatowemu w Bytowie, Urzędowi Gminy w Kołczygłowach, Prezesom Klubów, Dyrektorom Szkół i wszystkim którzy w jakimś stopniu zaangażowali się w organizację ligi.
Najlepsze drużyny VII EMLO zostały nagodzone okazałymi pucharami , koszulkami z logo imprezy i starostwa Powiatu Bytowskiego, dyplomami i drobnymi upominkami, nagrody wręczali Pani Teresa Oreńczak v-ce Wójt Gminy Kołczygłowy oraz Pan Bohdan Kiedrowski prezes UKS Orzeł Kołczygłowy.

Rocznik 2000/01
I miejsce dla drużyny PROMETEUSZ TUCHOMIE

Skład zespołu: Adrian Benkowski, Hubert Reszka, Karol Glapiński, Karol Miotk, Filip Kauczoch, Tomasz Zieliński, Michał Dunkan, Michał Grotz, Daniel Pałubicki, Karol Ryngwelski, Dawid Hering.
Trener - Rafał Wróblewski

II miejsce dla drużyny Lider Miastko
Trener – Zenon Dynowski

III miejsce dla drużyny Huragan Ugoszcz
Trener – Dawid Litwiński

Rocznik 2002/03
I miejsce dla drużyny AP GKS Myśliwiec Tuchomie

Skład zespołu: Mikołaj Zmuda Trzebiatowski, Oskar Zmuda Trzebiatowski, Artur Jażdzewski, Nikolas Popowicz, Jakub Ryngwelski, Damian Zmuda Trzebiatowski, Filip Szufler, Gracjan Reihs, Wojciech Jaszul, Filip Krycki, Kamil Wroński, Michał Juchniewicz
Trener - Tomasz Gruba

II miejsce dla drużyny Zryw Parchowo
Trener – Łukasz Mudyń

III miejsce dla drużyny UKS Orzeł Kołczygłowy
Trener – Tomasz Witek

Rocznik 2004 i mł.
I miejsce dla drużyny U-2 BYTÓW 04

Skład drużyny: Michał Wielgosz, Damian Stencel, Nowakowski Szymon, Dułak Kamil, Treder Kacper, Ryś Maciej, Mański Gracjan, Chrzan Wojciech, Lemann Nikodem, Sawicki Tomasz, Barszcz Jakub, Lipiński Jakub, Łangowski Aleksander, Miksa Kacper.
Trener- Grzegorz Rzepiński

II miejsce dla drużyny GTS Czarna Dąbrówka
Trener – Zbyszek Cierzan

III miejsce dla drużyny Huragan Ugoszcz
Trener – Dawid Litwński

 

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
styczeń 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Logowanie

Galeria

Kontakt

Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów

email: kontakt@u2bytow.pl